Oktober 2022

maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
zaterdag 1 oktober
  • 10:00 – 11:00 S2S kids beginners
    S2S kids beginners
    10:00 – 11:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:00 S2S volw beginners
    S2S volw beginners
    10:00 – 11:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 11:00 – 12:00 Training U8+U10
    Training U8+U10
    11:00 – 12:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 13:00 S2S kids gevorderd
    S2S kids gevorderd
    12:00 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 13:00 S2S volw gevorderd
    S2S volw gevorderd
    12:00 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 13:00 – 14:00 Training U12
    Training U12
    13:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 14:00 – 15:00 Training U15
    Training U15
    14:00 – 15:00
    Herhaalt zich wekelijks
zondag 2 oktober
  • 11:00 – 12:30 U15 match 2602 : Chiefs/Huskies - Lapwings
  • 12:00 – 13:30 BIC match 2005 : White Sharks - Lapwings
  • 12:30 – 14:00 U15 match 2610 : Crows - Lapwings
  • 18:30 – 20:00 DIV2 match 2229 : Psychos-Lapwings - Sportiek Spins
maandag 3 oktober
dinsdag 4 oktober
woensdag 5 oktober
  • 18:00 – 19:00 Training U12+U14
    Training U12+U14
    18:00 – 19:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 19:00 Training U12+U14
    Training U12+U14
    18:00 – 19:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:00 Training U15+U18
    Training U15+U18
    19:00 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:00 Training U15+U18
    Training U15+U18
    19:00 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 21:00 Training U21/DIV2
    Training U21/DIV2
    20:00 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 21:00 – 22:30 Training DIV1
    Training DIV1
    21:00 – 22:30
    Herhaalt zich wekelijks
donderdag 6 oktober
  • 18:30 – 19:30 Training U18+U21
    Training U18+U21
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Training U18+U21
    Training U18+U21
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Training REC
    Training REC
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 7 oktober
  • 22:00 – 23:30 Training DIV1
    Training DIV1
    22:00 – 23:30
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 8 oktober
  • 09:00 – 10:00 S2S kids beginners
    S2S kids beginners
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:00 S2S kids beginners
    S2S kids beginners
    10:00 – 11:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:00 S2S volw beginners
    S2S volw beginners
    10:00 – 11:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 11:00 – 12:00 Training U8+U10
    Training U8+U10
    11:00 – 12:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 13:00 S2S kids gevorderd
    S2S kids gevorderd
    12:00 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 13:00 S2S volw gevorderd
    S2S volw gevorderd
    12:00 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 13:00 – 14:00 Training U12
    Training U12
    13:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 14:00 – 15:00 Training U15
    Training U15
    14:00 – 15:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 U18 match 2512 : Lapwings/Dogs - Wolves/Chaps
  • 21:00 – 22:30 U18 match 2532 : Phoenix/White Sharks - Lapwings/Dogs
zondag 9 oktober
maandag 10 oktober
dinsdag 11 oktober
woensdag 12 oktober
  • 18:00 – 19:00 Training U12+U14
    Training U12+U14
    18:00 – 19:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 19:00 Training U12+U14
    Training U12+U14
    18:00 – 19:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:00 Training U15+U18
    Training U15+U18
    19:00 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:00 Training U15+U18
    Training U15+U18
    19:00 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 21:00 Training U21/DIV2
    Training U21/DIV2
    20:00 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 21:00 – 22:30 Training DIV1
    Training DIV1
    21:00 – 22:30
    Herhaalt zich wekelijks
donderdag 13 oktober
  • 18:30 – 19:30 Training U18+U21
    Training U18+U21
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Training U18+U21
    Training U18+U21
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Training REC
    Training REC
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 14 oktober
  • 22:00 – 23:30 Training DIV1
    Training DIV1
    22:00 – 23:30
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 15 oktober
  • 09:00 – 10:00 S2S kids beginners
    S2S kids beginners
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:00 S2S kids beginners
    S2S kids beginners
    10:00 – 11:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:00 S2S volw beginners
    S2S volw beginners
    10:00 – 11:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 11:00 – 12:00 Training U8+U10
    Training U8+U10
    11:00 – 12:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 13:00 S2S kids gevorderd
    S2S kids gevorderd
    12:00 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 13:00 S2S volw gevorderd
    S2S volw gevorderd
    12:00 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 13:00 – 14:00 Training U12
    Training U12
    13:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 14:00 – 15:00 Training U15
    Training U15
    14:00 – 15:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 19:30 DIV1 match 2145 : Sportiek Spins - Lapwings
zondag 16 oktober
  • 10:00 – 11:30 U15 match 2628 : Lapwings - Phoenix
  • 11:30 – 13:00 U15 match 2669 : Wolves - Phoenix
  • 13:00 – 14:30 U15 match 2631 : Lapwings - Wolves
  • 14:30 – 16:00 BIC match 2004 : Lapwings - Chap's
  • 16:30 – 18:00 DIV2 match 2226 : Psychos-Lapwings - Huskies
maandag 17 oktober
dinsdag 18 oktober
woensdag 19 oktober
  • 18:00 – 19:00 Training U12+U14
    Training U12+U14
    18:00 – 19:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 19:00 Training U12+U14
    Training U12+U14
    18:00 – 19:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:00 Training U15+U18
    Training U15+U18
    19:00 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:00 Training U15+U18
    Training U15+U18
    19:00 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 21:00 Training U21/DIV2
    Training U21/DIV2
    20:00 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 21:00 – 22:30 Training DIV1
    Training DIV1
    21:00 – 22:30
    Herhaalt zich wekelijks
donderdag 20 oktober
  • 18:30 – 19:30 Training U18+U21
    Training U18+U21
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Training U18+U21
    Training U18+U21
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Training REC
    Training REC
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 21 oktober
  • 22:00 – 23:30 Training DIV1
    Training DIV1
    22:00 – 23:30
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 22 oktober
  • 09:00 – 10:00 S2S kids beginners
    S2S kids beginners
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:00 S2S kids beginners
    S2S kids beginners
    10:00 – 11:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:00 S2S volw beginners
    S2S volw beginners
    10:00 – 11:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 11:00 – 12:00 Training U8+U10
    Training U8+U10
    11:00 – 12:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 13:00 S2S kids gevorderd
    S2S kids gevorderd
    12:00 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 13:00 S2S volw gevorderd
    S2S volw gevorderd
    12:00 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 13:00 – 14:00 Training U12
    Training U12
    13:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 14:00 – 15:00 Training U15
    Training U15
    14:00 – 15:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 15:00 – 16:30 U18 match 2514 : Lapwings-Dogs - Huskies
  • 18:00 – 19:30 U18 match 2517 : Lapwings-Dogs - Sportiek Spins-Psychos
zondag 23 oktober
  • 16:00 – 17:30 DIV2 match 2259 : Wolves A - Psychos-Lapwings
maandag 24 oktober
dinsdag 25 oktober
woensdag 26 oktober
  • 18:00 – 19:00 Training U12+U14
    Training U12+U14
    18:00 – 19:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 19:00 Training U12+U14
    Training U12+U14
    18:00 – 19:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:00 Training U15+U18
    Training U15+U18
    19:00 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:00 Training U15+U18
    Training U15+U18
    19:00 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 21:00 Training U21/DIV2
    Training U21/DIV2
    20:00 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:30 – 21:30 Goalietraining
  • 21:00 – 22:30 Training DIV1
    Training DIV1
    21:00 – 22:30
    Herhaalt zich wekelijks
donderdag 27 oktober
  • 18:30 – 19:30 Training U18+U21
    Training U18+U21
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Training U18+U21
    Training U18+U21
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Training REC
    Training REC
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 28 oktober
  • 22:00 – 23:30 Training DIV1
    Training DIV1
    22:00 – 23:30
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 29 oktober
  • 10:00 – 12:00 U10 tornooi Ramillies ? Nog te bevestigen
  • 11:00 – 12:00 Training U8+U10
    Training U8+U10
    11:00 – 12:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 17:00 U12 tornooi Ramillies ? Nog te bevestigen
  • 13:00 – 14:00 Training U12
    Training U12
    13:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 14:00 – 15:00 Training U15
    Training U15
    14:00 – 15:00
    Herhaalt zich wekelijks
zondag 30 oktober
  • 13:00 – 14:30 DIV2 match 2235 : Lords Of The Citadel - Psychos-Lapwings
maandag 31 oktober

November 2022

maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
dinsdag 1 november
woensdag 2 november
  • 18:00 – 19:00 Training U12+U14
    Training U12+U14
    18:00 – 19:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 19:00 Training U12+U14
    Training U12+U14
    18:00 – 19:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:00 Training U15+U18
    Training U15+U18
    19:00 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:00 Training U15+U18
    Training U15+U18
    19:00 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 21:00 Training U21/DIV2
    Training U21/DIV2
    20:00 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 21:00 – 22:30 Training DIV1
    Training DIV1
    21:00 – 22:30
    Herhaalt zich wekelijks
donderdag 3 november
  • 18:30 – 19:30 Training U18+U21
    Training U18+U21
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Training U18+U21
    Training U18+U21
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Training REC
    Training REC
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 4 november
  • 22:00 – 23:30 Training DIV1
    Training DIV1
    22:00 – 23:30
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 5 november
  • 11:00 – 12:00 Training U8+U10
    Training U8+U10
    11:00 – 12:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 13:00 – 14:00 Training U12
    Training U12
    13:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 14:00 – 15:00 Training U15
    Training U15
    14:00 – 15:00
    Herhaalt zich wekelijks
zondag 6 november
  • 10:00 – 11:30 BIC match 2001 : Lapwings - White Sharks
  • 12:00 – 13:30 DIV2 match 2231 : Psychos-Lapwings - Wolves B
maandag 7 november
dinsdag 8 november
woensdag 9 november
  • 18:00 – 19:00 Training U12+U14
    Training U12+U14
    18:00 – 19:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 19:00 Training U12+U14
    Training U12+U14
    18:00 – 19:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:00 Training U15+U18
    Training U15+U18
    19:00 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:00 Training U15+U18
    Training U15+U18
    19:00 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 21:00 Training U21/DIV2
    Training U21/DIV2
    20:00 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 21:00 – 22:30 Training DIV1
    Training DIV1
    21:00 – 22:30
    Herhaalt zich wekelijks
donderdag 10 november
  • 18:30 – 19:30 Training U18+U21
    Training U18+U21
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Training U18+U21
    Training U18+U21
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Training REC
    Training REC
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 11 november
  • 22:00 – 23:30 Training DIV1
    Training DIV1
    22:00 – 23:30
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 12 november
  • 09:00 – 10:00 S2S kids beginners
    S2S kids beginners
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:00 S2S kids beginners
    S2S kids beginners
    10:00 – 11:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:00 S2S volw beginners
    S2S volw beginners
    10:00 – 11:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 11:00 – 12:00 Training U8+U10
    Training U8+U10
    11:00 – 12:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 13:00 S2S kids gevorderd
    S2S kids gevorderd
    12:00 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 13:00 S2S volw gevorderd
    S2S volw gevorderd
    12:00 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 13:00 – 14:00 Training U12
    Training U12
    13:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 14:00 – 15:00 Training U15
    Training U15
    14:00 – 15:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 BIC match 2000 : Chap's - Lapwings
zondag 13 november
maandag 14 november
dinsdag 15 november
woensdag 16 november
  • 18:00 – 19:00 Training U12+U14
    Training U12+U14
    18:00 – 19:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 19:00 Training U12+U14
    Training U12+U14
    18:00 – 19:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:00 Training U15+U18
    Training U15+U18
    19:00 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:00 Training U15+U18
    Training U15+U18
    19:00 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 21:00 Training U21/DIV2
    Training U21/DIV2
    20:00 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 21:00 – 22:30 Training DIV1
    Training DIV1
    21:00 – 22:30
    Herhaalt zich wekelijks
donderdag 17 november
  • 18:30 – 19:30 Training U18+U21
    Training U18+U21
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Training U18+U21
    Training U18+U21
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Training REC
    Training REC
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 18 november
  • 22:00 – 23:30 Training DIV1
    Training DIV1
    22:00 – 23:30
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 19 november
  • 09:00 – 10:00 S2S kids beginners
    S2S kids beginners
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:00 S2S kids beginners
    S2S kids beginners
    10:00 – 11:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:00 S2S volw beginners
    S2S volw beginners
    10:00 – 11:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 11:00 – 12:00 Training U8+U10
    Training U8+U10
    11:00 – 12:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 13:00 S2S kids gevorderd
    S2S kids gevorderd
    12:00 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 13:00 S2S volw gevorderd
    S2S volw gevorderd
    12:00 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 13:00 – 14:00 Training U12
    Training U12
    13:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 14:00 – 15:00 Training U15
    Training U15
    14:00 – 15:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:30 – 22:00 DIV2 match 2251 : Sportiek Spins - Psychos-Lapwings
zondag 20 november
  • 10:00 – 12:00 U10 tornooi Duffel
  • 12:00 – 17:00 U12 tornooi Duffel
  • 17:00 – 18:30 U15 match 2626 : Lapwings - Dogs
maandag 21 november
dinsdag 22 november
woensdag 23 november
  • 18:00 – 19:00 Training U12+U14
    Training U12+U14
    18:00 – 19:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 19:00 Training U12+U14
    Training U12+U14
    18:00 – 19:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:00 Training U15+U18
    Training U15+U18
    19:00 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:00 Training U15+U18
    Training U15+U18
    19:00 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 21:00 Training U21/DIV2
    Training U21/DIV2
    20:00 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:30 – 21:30 Goalietraining
  • 21:00 – 22:30 Training DIV1
    Training DIV1
    21:00 – 22:30
    Herhaalt zich wekelijks
donderdag 24 november
  • 18:30 – 19:30 Training U18+U21
    Training U18+U21
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Training U18+U21
    Training U18+U21
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Training REC
    Training REC
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 25 november
  • 22:00 – 23:30 Training DIV1
    Training DIV1
    22:00 – 23:30
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 26 november
  • 09:00 – 10:00 S2S kids beginners
    S2S kids beginners
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:00 S2S kids beginners
    S2S kids beginners
    10:00 – 11:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:00 S2S volw beginners
    S2S volw beginners
    10:00 – 11:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 11:00 – 12:00 Training U8+U10
    Training U8+U10
    11:00 – 12:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 13:00 S2S kids gevorderd
    S2S kids gevorderd
    12:00 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 13:00 S2S volw gevorderd
    S2S volw gevorderd
    12:00 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 13:00 – 14:00 Training U12
    Training U12
    13:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 14:00 – 15:00 Training U15
    Training U15
    14:00 – 15:00
    Herhaalt zich wekelijks
zondag 27 november
  • 13:30 – 15:00 U15 match 2629 : Lapwings - Sportiek Spins-Psychos
  • 15:00 – 16:30 DIV2 match 2224 : Psychos-Lapwings - Chap's
  • 17:00 – 18:30 DIV1 match 2125 : Lapwings - Psychos
maandag 28 november
dinsdag 29 november
woensdag 30 november
  • 18:00 – 19:00 Training U12+U14
    Training U12+U14
    18:00 – 19:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 19:00 Training U12+U14
    Training U12+U14
    18:00 – 19:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:00 Training U15+U18
    Training U15+U18
    19:00 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:00 Training U15+U18
    Training U15+U18
    19:00 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 21:00 Training U21/DIV2
    Training U21/DIV2
    20:00 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 21:00 – 22:30 Training DIV1
    Training DIV1
    21:00 – 22:30
    Herhaalt zich wekelijks

December 2022

maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
donderdag 1 december
  • 18:30 – 19:30 Training U18+U21
    Training U18+U21
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Training U18+U21
    Training U18+U21
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Training REC
    Training REC
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 2 december
  • 22:00 – 23:30 Training DIV1
    Training DIV1
    22:00 – 23:30
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 3 december
  • 09:00 – 10:00 S2S kids beginners
    S2S kids beginners
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:00 S2S kids beginners
    S2S kids beginners
    10:00 – 11:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:00 S2S volw beginners
    S2S volw beginners
    10:00 – 11:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 11:00 – 12:00 Training U8+U10
    Training U8+U10
    11:00 – 12:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 13:00 S2S kids gevorderd
    S2S kids gevorderd
    12:00 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 13:00 S2S volw gevorderd
    S2S volw gevorderd
    12:00 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 13:00 – 14:00 Training U12
    Training U12
    13:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 14:00 – 15:00 Training U15
    Training U15
    14:00 – 15:00
    Herhaalt zich wekelijks
zondag 4 december
maandag 5 december
dinsdag 6 december
woensdag 7 december
  • 18:00 – 19:00 Training U12+U14
    Training U12+U14
    18:00 – 19:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 19:00 Training U12+U14
    Training U12+U14
    18:00 – 19:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:00 Training U15+U18
    Training U15+U18
    19:00 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:00 Training U15+U18
    Training U15+U18
    19:00 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 21:00 Training U21/DIV2
    Training U21/DIV2
    20:00 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 21:00 – 22:30 Training DIV1
    Training DIV1
    21:00 – 22:30
    Herhaalt zich wekelijks
donderdag 8 december
  • 18:30 – 19:30 Training U18+U21
    Training U18+U21
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Training U18+U21
    Training U18+U21
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Training REC
    Training REC
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 9 december
  • 22:00 – 23:30 Training DIV1
    Training DIV1
    22:00 – 23:30
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 10 december
  • 09:00 – 10:00 S2S kids beginners
    S2S kids beginners
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:00 S2S kids beginners
    S2S kids beginners
    10:00 – 11:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:00 S2S volw beginners
    S2S volw beginners
    10:00 – 11:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 11:00 – 12:00 Training U8+U10
    Training U8+U10
    11:00 – 12:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 13:00 S2S kids gevorderd
    S2S kids gevorderd
    12:00 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 13:00 S2S volw gevorderd
    S2S volw gevorderd
    12:00 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 13:00 – 14:00 Training U12
    Training U12
    13:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 14:00 – 15:00 Training U15
    Training U15
    14:00 – 15:00
    Herhaalt zich wekelijks
zondag 11 december
maandag 12 december
dinsdag 13 december
woensdag 14 december
  • 18:00 – 19:00 Training U12+U14
    Training U12+U14
    18:00 – 19:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 19:00 Training U12+U14
    Training U12+U14
    18:00 – 19:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:00 Training U15+U18
    Training U15+U18
    19:00 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:00 Training U15+U18
    Training U15+U18
    19:00 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 21:00 Training U21/DIV2
    Training U21/DIV2
    20:00 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 21:00 – 22:30 Training DIV1
    Training DIV1
    21:00 – 22:30
    Herhaalt zich wekelijks
donderdag 15 december
  • 18:30 – 19:30 Training U18+U21
    Training U18+U21
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Training U18+U21
    Training U18+U21
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Training REC
    Training REC
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 16 december
  • 22:00 – 23:30 Training DIV1
    Training DIV1
    22:00 – 23:30
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 17 december
  • 09:00 – 10:00 S2S kids beginners
    S2S kids beginners
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:00 S2S kids beginners
    S2S kids beginners
    10:00 – 11:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:00 S2S volw beginners
    S2S volw beginners
    10:00 – 11:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 11:00 – 12:00 Training U8+U10
    Training U8+U10
    11:00 – 12:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 13:00 S2S kids gevorderd
    S2S kids gevorderd
    12:00 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 13:00 S2S volw gevorderd
    S2S volw gevorderd
    12:00 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 13:00 – 14:00 Training U12
    Training U12
    13:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 14:00 – 15:00 Training U15
    Training U15
    14:00 – 15:00
    Herhaalt zich wekelijks
zondag 18 december
  • 10:00 – 12:00 U10 tornooi Bastogne ? Nog te bevestigen
  • 12:00 – 17:00 U12 tornooi Bastogne ? Nog te bevestigen
  • 17:00 – 18:30 DIV1 match 2121 : Lapwings - Chiefs Inline Leuven
maandag 19 december
dinsdag 20 december
woensdag 21 december
  • 18:00 – 19:00 Training U12+U14
    Training U12+U14
    18:00 – 19:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 19:00 Training U12+U14
    Training U12+U14
    18:00 – 19:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:00 Training U15+U18
    Training U15+U18
    19:00 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:00 Training U15+U18
    Training U15+U18
    19:00 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 21:00 Training U21/DIV2
    Training U21/DIV2
    20:00 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:30 – 21:30 Goalietraining
  • 21:00 – 22:30 Training DIV1
    Training DIV1
    21:00 – 22:30
    Herhaalt zich wekelijks
donderdag 22 december
  • 18:30 – 19:30 Training U18+U21
    Training U18+U21
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Training U18+U21
    Training U18+U21
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Training REC
    Training REC
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 23 december
  • 22:00 – 23:30 Training DIV1
    Training DIV1
    22:00 – 23:30
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 24 december
zondag 25 december
maandag 26 december
dinsdag 27 december
woensdag 28 december
donderdag 29 december
vrijdag 30 december
zaterdag 31 december

Januari 2023

maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
zondag 1 januari
maandag 2 januari
dinsdag 3 januari
woensdag 4 januari
donderdag 5 januari
vrijdag 6 januari
zaterdag 7 januari
  • 11:00 – 12:00 Training U8+U10
    Training U8+U10
    11:00 – 12:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 13:00 – 14:00 Training U12
    Training U12
    13:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 14:00 – 15:00 Training U15
    Training U15
    14:00 – 15:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 17:30 – 19:00 U15 match 2618 : Dogs - Lapwings
zondag 8 januari
maandag 9 januari
dinsdag 10 januari
woensdag 11 januari
  • 18:00 – 19:00 Training U12+U14
    Training U12+U14
    18:00 – 19:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 19:00 Training U12+U14
    Training U12+U14
    18:00 – 19:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:00 Training U15+U18
    Training U15+U18
    19:00 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:00 Training U15+U18
    Training U15+U18
    19:00 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 21:00 Training U21/DIV2
    Training U21/DIV2
    20:00 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 21:00 – 22:30 Training DIV1
    Training DIV1
    21:00 – 22:30
    Herhaalt zich wekelijks
donderdag 12 januari
  • 18:30 – 19:30 Training U18+U21
    Training U18+U21
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Training U18+U21
    Training U18+U21
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Training REC
    Training REC
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 13 januari
  • 22:00 – 23:30 Training DIV1
    Training DIV1
    22:00 – 23:30
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 14 januari
  • 09:00 – 10:00 S2S kids beginners
    S2S kids beginners
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:00 S2S kids beginners
    S2S kids beginners
    10:00 – 11:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:00 S2S volw beginners
    S2S volw beginners
    10:00 – 11:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 11:00 – 12:00 Training U8+U10
    Training U8+U10
    11:00 – 12:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 13:00 S2S kids gevorderd
    S2S kids gevorderd
    12:00 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 13:00 S2S volw gevorderd
    S2S volw gevorderd
    12:00 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 13:00 – 14:00 Training U12
    Training U12
    13:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 14:00 – 15:00 Training U15
    Training U15
    14:00 – 15:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 19:30 U18 match 2526 : Lords of the Citadel - Lapwings-Dogs
  • 19:30 – 21:00 U18 match 2507 : Crows - Lapwings-Dogs
zondag 15 januari
  • 11:30 – 13:00 U15 match 2627 : Lapwings - Lords of the Phoenix
  • 13:00 – 14:30 U15 match 2659 : White Sharks - Lapwings
  • 20:00 – 21:30 DIV2 match 2228 : Psychos-Lapwings - Phoenix
maandag 16 januari
dinsdag 17 januari
woensdag 18 januari
  • 18:00 – 19:00 Training U12+U14
    Training U12+U14
    18:00 – 19:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 19:00 Training U12+U14
    Training U12+U14
    18:00 – 19:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:00 Training U15+U18
    Training U15+U18
    19:00 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:00 Training U15+U18
    Training U15+U18
    19:00 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 21:00 Training U21/DIV2
    Training U21/DIV2
    20:00 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 21:00 – 22:30 Training DIV1
    Training DIV1
    21:00 – 22:30
    Herhaalt zich wekelijks
donderdag 19 januari
  • 18:30 – 19:30 Training U18+U21
    Training U18+U21
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Training U18+U21
    Training U18+U21
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Training REC
    Training REC
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 20 januari
  • 22:00 – 23:30 Training DIV1
    Training DIV1
    22:00 – 23:30
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 21 januari
  • 09:00 – 10:00 S2S kids beginners
    S2S kids beginners
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 12:00 U10 tornooi Eeklo ? Nog te bevestigen
  • 10:00 – 11:00 S2S kids beginners
    S2S kids beginners
    10:00 – 11:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:00 S2S volw beginners
    S2S volw beginners
    10:00 – 11:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 11:00 – 12:00 Training U8+U10
    Training U8+U10
    11:00 – 12:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 17:00 U12 tornooi Eeklo ? Nog te bevestigen
  • 12:00 – 13:00 S2S kids gevorderd
    S2S kids gevorderd
    12:00 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 13:00 S2S volw gevorderd
    S2S volw gevorderd
    12:00 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 13:00 – 14:00 Training U12
    Training U12
    13:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 14:00 – 15:00 Training U15
    Training U15
    14:00 – 15:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 20:00 DIV1 match 2116 : Huskies - Lapwings
zondag 22 januari
  • 16:30 – 18:00 DIV1 match 2152 : Wolves - Lapwings
maandag 23 januari
dinsdag 24 januari
woensdag 25 januari
  • 18:00 – 19:00 Training U12+U14
    Training U12+U14
    18:00 – 19:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 19:00 Training U12+U14
    Training U12+U14
    18:00 – 19:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:00 Training U15+U18
    Training U15+U18
    19:00 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:00 Training U15+U18
    Training U15+U18
    19:00 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 21:00 Training U21/DIV2
    Training U21/DIV2
    20:00 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:30 – 21:30 Goalietraining
  • 21:00 – 22:30 Training DIV1
    Training DIV1
    21:00 – 22:30
    Herhaalt zich wekelijks
donderdag 26 januari
  • 18:30 – 19:30 Training U18+U21
    Training U18+U21
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Training U18+U21
    Training U18+U21
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Training REC
    Training REC
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 27 januari
  • 22:00 – 23:30 Training DIV1
    Training DIV1
    22:00 – 23:30
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 28 januari
  • 09:00 – 10:00 S2S kids beginners
    S2S kids beginners
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:00 S2S kids beginners
    S2S kids beginners
    10:00 – 11:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:00 S2S volw beginners
    S2S volw beginners
    10:00 – 11:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 11:00 – 12:00 Training U8+U10
    Training U8+U10
    11:00 – 12:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 13:00 S2S kids gevorderd
    S2S kids gevorderd
    12:00 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 13:00 S2S volw gevorderd
    S2S volw gevorderd
    12:00 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 13:00 – 14:00 Training U12
    Training U12
    13:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 14:00 – 15:00 Training U15
    Training U15
    14:00 – 15:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 17:30 – 19:00 DIV1 match 2131 : Phoenix - Lapwings
zondag 29 januari
  • 10:00 – 11:30 U18 match 2515 : Lapwings-Dogs - Lords of the Citadel
  • 11:30 – 13:00 U18 match 2534 : Phoenix-White Sharks - Lords of the Citadel
  • 13:00 – 14:30 U18 match 2516 : Lapwings-Dogs - Phoenix-White Sharks
maandag 30 januari
dinsdag 31 januari

Februari 2023

maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
woensdag 1 februari
  • 18:00 – 19:00 Training U12+U14
    Training U12+U14
    18:00 – 19:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 19:00 Training U12+U14
    Training U12+U14
    18:00 – 19:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:00 Training U15+U18
    Training U15+U18
    19:00 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:00 Training U15+U18
    Training U15+U18
    19:00 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 21:00 Training U21/DIV2
    Training U21/DIV2
    20:00 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 21:00 – 22:30 Training DIV1
    Training DIV1
    21:00 – 22:30
    Herhaalt zich wekelijks
donderdag 2 februari
  • 18:30 – 19:30 Training U18+U21
    Training U18+U21
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Training U18+U21
    Training U18+U21
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Training REC
    Training REC
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 3 februari
  • 22:00 – 23:30 Training DIV1
    Training DIV1
    22:00 – 23:30
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 4 februari
  • 09:00 – 10:00 S2S kids beginners
    S2S kids beginners
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:00 S2S kids beginners
    S2S kids beginners
    10:00 – 11:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:00 S2S volw beginners
    S2S volw beginners
    10:00 – 11:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 11:00 – 12:00 Training U8+U10
    Training U8+U10
    11:00 – 12:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 13:00 S2S kids gevorderd
    S2S kids gevorderd
    12:00 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 13:00 S2S volw gevorderd
    S2S volw gevorderd
    12:00 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 13:00 – 14:00 Training U12
    Training U12
    13:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 14:00 – 15:00 Training U15
    Training U15
    14:00 – 15:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 19:30 U18 match 2520 : Huskies - Lapwings-Dogs
  • 19:30 – 21:00 U18 match 2501 : Wolves-Chap's - Lapwings-Dogs
zondag 5 februari
  • 11:30 – 13:00 U15 match 2625 : Lapwings - Crows
  • 12:00 – 13:30 DIV1 match 2122 : Lapwings - Dogs
  • 13:00 – 14:30 U15 match 2667 : Wolves - Lapwings
  • 16:30 – 18:00 DIV2 match 2227 : Psychos-Lapwings - Lords of the Citadel
maandag 6 februari
dinsdag 7 februari
woensdag 8 februari
  • 18:00 – 19:00 Training U12+U14
    Training U12+U14
    18:00 – 19:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 19:00 Training U12+U14
    Training U12+U14
    18:00 – 19:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:00 Training U15+U18
    Training U15+U18
    19:00 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:00 Training U15+U18
    Training U15+U18
    19:00 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 21:00 Training U21/DIV2
    Training U21/DIV2
    20:00 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 21:00 – 22:30 Training DIV1
    Training DIV1
    21:00 – 22:30
    Herhaalt zich wekelijks
donderdag 9 februari
  • 18:30 – 19:30 Training U18+U21
    Training U18+U21
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Training U18+U21
    Training U18+U21
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Training REC
    Training REC
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 10 februari
  • 22:00 – 23:30 Training DIV1
    Training DIV1
    22:00 – 23:30
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 11 februari
  • 09:00 – 10:00 S2S kids beginners
    S2S kids beginners
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:00 S2S kids beginners
    S2S kids beginners
    10:00 – 11:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:00 S2S volw beginners
    S2S volw beginners
    10:00 – 11:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 11:00 – 12:00 Training U8+U10
    Training U8+U10
    11:00 – 12:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 13:00 S2S kids gevorderd
    S2S kids gevorderd
    12:00 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 13:00 S2S volw gevorderd
    S2S volw gevorderd
    12:00 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 13:00 – 14:00 Training U12
    Training U12
    13:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 14:00 – 15:00 Training U15
    Training U15
    14:00 – 15:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 17:00 – 18:30 U15 match 2651 : Sportiek Spins-Psychos - Lapwings
zondag 12 februari
  • 10:00 – 12:00 U10 tornooi Duffel ? Nog te bevestigen
  • 12:00 – 17:00 U12 tornooi Duffel? Nog te bevestigen
maandag 13 februari
dinsdag 14 februari
woensdag 15 februari
  • 18:00 – 19:00 Training U12+U14
    Training U12+U14
    18:00 – 19:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 19:00 Training U12+U14
    Training U12+U14
    18:00 – 19:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:00 Training U15+U18
    Training U15+U18
    19:00 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:00 Training U15+U18
    Training U15+U18
    19:00 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 21:00 Training U21/DIV2
    Training U21/DIV2
    20:00 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 21:00 – 22:30 Training DIV1
    Training DIV1
    21:00 – 22:30
    Herhaalt zich wekelijks
donderdag 16 februari
  • 18:30 – 19:30 Training U18+U21
    Training U18+U21
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Training U18+U21
    Training U18+U21
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Training REC
    Training REC
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 17 februari
  • 22:00 – 23:30 Training DIV1
    Training DIV1
    22:00 – 23:30
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 18 februari
  • 11:00 – 12:00 Training U8+U10
    Training U8+U10
    11:00 – 12:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 13:00 – 14:00 Training U12
    Training U12
    13:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 14:00 – 15:00 Training U15
    Training U15
    14:00 – 15:00
    Herhaalt zich wekelijks
zondag 19 februari
maandag 20 februari
dinsdag 21 februari
woensdag 22 februari
  • 18:00 – 19:00 Training U12+U14
    Training U12+U14
    18:00 – 19:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 19:00 Training U12+U14
    Training U12+U14
    18:00 – 19:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:00 Training U15+U18
    Training U15+U18
    19:00 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:00 Training U15+U18
    Training U15+U18
    19:00 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 21:00 Training U21/DIV2
    Training U21/DIV2
    20:00 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 21:00 – 22:30 Training DIV1
    Training DIV1
    21:00 – 22:30
    Herhaalt zich wekelijks
donderdag 23 februari
  • 18:30 – 19:30 Training U18+U21
    Training U18+U21
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Training U18+U21
    Training U18+U21
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Training REC
    Training REC
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 24 februari
  • 22:00 – 23:30 Training DIV1
    Training DIV1
    22:00 – 23:30
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 25 februari
  • 11:00 – 12:00 Training U8+U10
    Training U8+U10
    11:00 – 12:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 13:00 – 14:00 Training U12
    Training U12
    13:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 14:00 – 15:00 Training U15
    Training U15
    14:00 – 15:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 21:00 – 22:30 DIV2 match 2210 : Dogs - Psychos-Lapwings
zondag 26 februari
  • 17:00 – 18:30 DIV1 match 2127 : Lapwings - Wolves
maandag 27 februari
dinsdag 28 februari

Maart 2023

maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
woensdag 1 maart
  • 18:00 – 19:00 Training U12+U14
    Training U12+U14
    18:00 – 19:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 19:00 Training U12+U14
    Training U12+U14
    18:00 – 19:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:00 Training U15+U18
    Training U15+U18
    19:00 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:00 Training U15+U18
    Training U15+U18
    19:00 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 21:00 Training U21/DIV2
    Training U21/DIV2
    20:00 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:30 – 21:30 Goalietraining
  • 21:00 – 22:30 Training DIV1
    Training DIV1
    21:00 – 22:30
    Herhaalt zich wekelijks
donderdag 2 maart
  • 18:30 – 19:30 Training U18+U21
    Training U18+U21
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Training U18+U21
    Training U18+U21
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Training REC
    Training REC
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 3 maart
  • 22:00 – 23:30 Training DIV1
    Training DIV1
    22:00 – 23:30
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 4 maart
  • 09:00 – 10:00 S2S kids beginners
    S2S kids beginners
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 12:00 U10 tornooi Brasschaat? Nog te bevestigen
  • 10:00 – 11:00 S2S kids beginners
    S2S kids beginners
    10:00 – 11:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:00 S2S volw beginners
    S2S volw beginners
    10:00 – 11:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 11:00 – 12:00 Training U8+U10
    Training U8+U10
    11:00 – 12:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 17:00 U12 tornooi Brasschaat? Nog te bevestigen
  • 12:00 – 13:00 S2S kids gevorderd
    S2S kids gevorderd
    12:00 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 13:00 S2S volw gevorderd
    S2S volw gevorderd
    12:00 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 13:00 – 14:00 Training U12
    Training U12
    13:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 14:00 – 15:00 Training U15
    Training U15
    14:00 – 15:00
    Herhaalt zich wekelijks
zondag 5 maart
  • 10:00 – 12:00 U10 tornooi Bastogne? Nog te bevestigen
  • 10:30 – 12:00 U15 match 2624 : Lapwings - Chiefs-Huskies
  • 12:00 – 17:00 U12 tornooi Bastogne? Nog te bevestigen
  • 12:00 – 13:30 U15 match 2656 : White Sharks - Chiefs-Huskies
  • 13:30 – 15:00 U15 match 2630 : Lapwings - White Sharks
  • 15:00 – 16:30 DIV2 match 2230 : Psychos-Lapwings - Wolves A
  • 17:00 – 18:30 DIV1 match 2126 : Lapwings - Sportiek Spins
maandag 6 maart
dinsdag 7 maart
woensdag 8 maart
  • 18:00 – 19:00 Training U12+U14
    Training U12+U14
    18:00 – 19:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 19:00 Training U12+U14
    Training U12+U14
    18:00 – 19:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:00 Training U15+U18
    Training U15+U18
    19:00 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:00 Training U15+U18
    Training U15+U18
    19:00 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 21:00 Training U21/DIV2
    Training U21/DIV2
    20:00 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 21:00 – 22:30 Training DIV1
    Training DIV1
    21:00 – 22:30
    Herhaalt zich wekelijks
donderdag 9 maart
  • 18:30 – 19:30 Training U18+U21
    Training U18+U21
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Training U18+U21
    Training U18+U21
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Training REC
    Training REC
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 10 maart
  • 22:00 – 23:30 Training DIV1
    Training DIV1
    22:00 – 23:30
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 11 maart
  • 09:00 – 10:00 S2S kids beginners
    S2S kids beginners
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:00 S2S kids beginners
    S2S kids beginners
    10:00 – 11:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:00 S2S volw beginners
    S2S volw beginners
    10:00 – 11:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 11:00 – 12:00 Training U8+U10
    Training U8+U10
    11:00 – 12:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 13:00 S2S kids gevorderd
    S2S kids gevorderd
    12:00 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 13:00 S2S volw gevorderd
    S2S volw gevorderd
    12:00 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 13:00 – 14:00 Training U12
    Training U12
    13:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 14:00 – 15:00 Training U15
    Training U15
    14:00 – 15:00
    Herhaalt zich wekelijks
zondag 12 maart
maandag 13 maart
dinsdag 14 maart
woensdag 15 maart
  • 18:00 – 19:00 Training U12+U14
    Training U12+U14
    18:00 – 19:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 19:00 Training U12+U14
    Training U12+U14
    18:00 – 19:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:00 Training U15+U18
    Training U15+U18
    19:00 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:00 Training U15+U18
    Training U15+U18
    19:00 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 21:00 Training U21/DIV2
    Training U21/DIV2
    20:00 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 21:00 – 22:30 Training DIV1
    Training DIV1
    21:00 – 22:30
    Herhaalt zich wekelijks
donderdag 16 maart
  • 18:30 – 19:30 Training U18+U21
    Training U18+U21
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Training U18+U21
    Training U18+U21
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Training REC
    Training REC
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 17 maart
  • 22:00 – 23:30 Training DIV1
    Training DIV1
    22:00 – 23:30
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 18 maart
  • 09:00 – 10:00 S2S kids beginners
    S2S kids beginners
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:00 S2S kids beginners
    S2S kids beginners
    10:00 – 11:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:00 S2S volw beginners
    S2S volw beginners
    10:00 – 11:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 11:00 – 12:00 Training U8+U10
    Training U8+U10
    11:00 – 12:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 13:00 S2S kids gevorderd
    S2S kids gevorderd
    12:00 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 13:00 S2S volw gevorderd
    S2S volw gevorderd
    12:00 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 13:00 – 14:00 Training U12
    Training U12
    13:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 14:00 – 15:00 Training U15
    Training U15
    14:00 – 15:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:30 DIV1 match 2109 : Dogs - Lapwings
zondag 19 maart
  • 10:00 – 12:00 U10 tornooi Beveren? Nog te bevestigen
  • 12:00 – 17:00 U12 tornooi Beveren? Nog te bevestigen
  • 14:00 – 15:30 DIV2 match 2267 : Wolves B - Psychos-Lapwings
maandag 20 maart
dinsdag 21 maart
woensdag 22 maart
  • 18:00 – 19:00 Training U12+U14
    Training U12+U14
    18:00 – 19:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 19:00 Training U12+U14
    Training U12+U14
    18:00 – 19:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:00 Training U15+U18
    Training U15+U18
    19:00 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:00 Training U15+U18
    Training U15+U18
    19:00 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 21:00 Training U21/DIV2
    Training U21/DIV2
    20:00 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 21:00 – 22:30 Training DIV1
    Training DIV1
    21:00 – 22:30
    Herhaalt zich wekelijks
donderdag 23 maart
  • 18:30 – 19:30 Training U18+U21
    Training U18+U21
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Training U18+U21
    Training U18+U21
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Training REC
    Training REC
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 24 maart
  • 22:00 – 23:30 Training DIV1
    Training DIV1
    22:00 – 23:30
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 25 maart
  • 09:00 – 10:00 S2S kids beginners
    S2S kids beginners
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:00 S2S kids beginners
    S2S kids beginners
    10:00 – 11:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:00 S2S volw beginners
    S2S volw beginners
    10:00 – 11:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 11:00 – 12:00 Training U8+U10
    Training U8+U10
    11:00 – 12:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 13:00 S2S kids gevorderd
    S2S kids gevorderd
    12:00 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 13:00 S2S volw gevorderd
    S2S volw gevorderd
    12:00 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 13:00 – 14:00 Training U12
    Training U12
    13:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 14:00 – 15:00 Training U15
    Training U15
    14:00 – 15:00
    Herhaalt zich wekelijks
zondag 26 maart
  • 10:00 – 12:00 U10 tornooi Ohain? Nog te bevestigen
  • 10:00 – 11:30 DIV1 match 2102 : Chiefs Inline Leuven - Lapwings
  • 12:00 – 17:00 U12 tornooi Ohain? Nog te bevestigen
maandag 27 maart
dinsdag 28 maart
woensdag 29 maart
  • 18:00 – 19:00 Training U12+U14
    Training U12+U14
    18:00 – 19:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 19:00 Training U12+U14
    Training U12+U14
    18:00 – 19:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:00 Training U15+U18
    Training U15+U18
    19:00 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:00 Training U15+U18
    Training U15+U18
    19:00 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 21:00 Training U21/DIV2
    Training U21/DIV2
    20:00 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:30 – 21:30 Goalietraining
  • 21:00 – 22:30 Training DIV1
    Training DIV1
    21:00 – 22:30
    Herhaalt zich wekelijks
donderdag 30 maart
  • 18:30 – 19:30 Training U18+U21
    Training U18+U21
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Training U18+U21
    Training U18+U21
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Training REC
    Training REC
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 31 maart
  • 22:00 – 23:30 Training DIV1
    Training DIV1
    22:00 – 23:30
    Herhaalt zich wekelijks

April 2023

maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
zaterdag 1 april
  • 11:00 – 12:00 Training U8+U10
    Training U8+U10
    11:00 – 12:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 13:00 – 14:00 Training U12
    Training U12
    13:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 14:00 – 15:00 Training U15
    Training U15
    14:00 – 15:00
    Herhaalt zich wekelijks
zondag 2 april
  • 12:00 – 13:30 DIV1 match 2123 : Lapwings - Huskies
  • 16:30 – 18:00 DIV2 match 2225 : Psychos-Lapwings - Dogs
maandag 3 april
dinsdag 4 april
woensdag 5 april
  • 18:00 – 19:00 Training U12+U14
    Training U12+U14
    18:00 – 19:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 19:00 Training U12+U14
    Training U12+U14
    18:00 – 19:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:00 Training U15+U18
    Training U15+U18
    19:00 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:00 Training U15+U18
    Training U15+U18
    19:00 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 21:00 Training U21/DIV2
    Training U21/DIV2
    20:00 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 21:00 – 22:30 Training DIV1
    Training DIV1
    21:00 – 22:30
    Herhaalt zich wekelijks
donderdag 6 april
  • 18:30 – 19:30 Training U18+U21
    Training U18+U21
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Training U18+U21
    Training U18+U21
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Training REC
    Training REC
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 7 april
  • 22:00 – 23:30 Training DIV1
    Training DIV1
    22:00 – 23:30
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 8 april
zondag 9 april
maandag 10 april
dinsdag 11 april
woensdag 12 april
  • 18:00 – 19:00 Training U12+U14
    Training U12+U14
    18:00 – 19:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 19:00 Training U12+U14
    Training U12+U14
    18:00 – 19:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:00 Training U15+U18
    Training U15+U18
    19:00 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:00 Training U15+U18
    Training U15+U18
    19:00 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 21:00 Training U21/DIV2
    Training U21/DIV2
    20:00 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 21:00 – 22:30 Training DIV1
    Training DIV1
    21:00 – 22:30
    Herhaalt zich wekelijks
donderdag 13 april
  • 18:30 – 19:30 Training U18+U21
    Training U18+U21
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Training U18+U21
    Training U18+U21
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Training REC
    Training REC
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 14 april
  • 22:00 – 23:30 Training DIV1
    Training DIV1
    22:00 – 23:30
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 15 april
  • 11:00 – 12:00 Training U8+U10
    Training U8+U10
    11:00 – 12:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 13:00 – 14:00 Training U12
    Training U12
    13:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 14:00 – 15:00 Training U15
    Training U15
    14:00 – 15:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 DIV2 match 2202 : Chap's - Psychos-Lapwings
zondag 16 april
  • 17:00 – 18:30 DIV1 match 2124 : Lapwings - Phoenix
maandag 17 april
dinsdag 18 april
woensdag 19 april
  • 18:00 – 19:00 Training U12+U14
    Training U12+U14
    18:00 – 19:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 19:00 Training U12+U14
    Training U12+U14
    18:00 – 19:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:00 Training U15+U18
    Training U15+U18
    19:00 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:00 Training U15+U18
    Training U15+U18
    19:00 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 21:00 Training U21/DIV2
    Training U21/DIV2
    20:00 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 21:00 – 22:30 Training DIV1
    Training DIV1
    21:00 – 22:30
    Herhaalt zich wekelijks
donderdag 20 april
  • 18:30 – 19:30 Training U18+U21
    Training U18+U21
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Training U18+U21
    Training U18+U21
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Training REC
    Training REC
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 21 april
  • 22:00 – 23:30 Training DIV1
    Training DIV1
    22:00 – 23:30
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 22 april
  • 09:00 – 10:00 S2S kids beginners
    S2S kids beginners
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:00 S2S kids beginners
    S2S kids beginners
    10:00 – 11:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:00 S2S volw beginners
    S2S volw beginners
    10:00 – 11:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 11:00 – 12:00 Training U8+U10
    Training U8+U10
    11:00 – 12:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 13:00 S2S kids gevorderd
    S2S kids gevorderd
    12:00 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 13:00 S2S volw gevorderd
    S2S volw gevorderd
    12:00 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 13:00 – 14:00 Training U12
    Training U12
    13:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 14:00 – 15:00 Training U15
    Training U15
    14:00 – 15:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 21:30 DIV2 match 2243 : Phoenix - Psychos-Lapwings
zondag 23 april
  • 16:30 – 18:00 DIV1 match 2138 : Psychos - Lapwings
maandag 24 april
dinsdag 25 april
woensdag 26 april
  • 18:00 – 19:00 Training U12+U14
    Training U12+U14
    18:00 – 19:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 19:00 Training U12+U14
    Training U12+U14
    18:00 – 19:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:00 Training U15+U18
    Training U15+U18
    19:00 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:00 Training U15+U18
    Training U15+U18
    19:00 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 21:00 Training U21/DIV2
    Training U21/DIV2
    20:00 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:30 – 21:30 Goalietraining
  • 21:00 – 22:30 Training DIV1
    Training DIV1
    21:00 – 22:30
    Herhaalt zich wekelijks
donderdag 27 april
  • 18:30 – 19:30 Training U18+U21
    Training U18+U21
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Training U18+U21
    Training U18+U21
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Training REC
    Training REC
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 28 april
  • 22:00 – 23:30 Training DIV1
    Training DIV1
    22:00 – 23:30
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 29 april
  • 09:00 – 10:00 S2S kids beginners
    S2S kids beginners
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:00 S2S kids beginners
    S2S kids beginners
    10:00 – 11:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:00 S2S volw beginners
    S2S volw beginners
    10:00 – 11:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 11:00 – 12:00 Training U8+U10
    Training U8+U10
    11:00 – 12:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 13:00 S2S kids gevorderd
    S2S kids gevorderd
    12:00 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 13:00 S2S volw gevorderd
    S2S volw gevorderd
    12:00 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 13:00 – 14:00 Training U12
    Training U12
    13:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 14:00 – 15:00 Training U15
    Training U15
    14:00 – 15:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 17:30 – 19:00 DIV2 match 2218 : Huskies - Psychos-Lapwings
zondag 30 april
  • 10:30 – 12:00 U15 match 2643 : Phoenix - Lapwings
  • 12:00 – 13:30 U15 match 2635 : Lords of the Phoenix - Lapwings
  • 17:30 – 19:00 U18 match 2513 : Lapwings-Dogs - Crows
  • 19:00 – 20:30 U18 match 2538 : Sportiek Spins-Psychos - Lapwings-Dogs

Mei 2023

maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
maandag 1 mei
dinsdag 2 mei
woensdag 3 mei
  • 18:00 – 19:00 Training U12+U14
    Training U12+U14
    18:00 – 19:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 19:00 Training U12+U14
    Training U12+U14
    18:00 – 19:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:00 Training U15+U18
    Training U15+U18
    19:00 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:00 Training U15+U18
    Training U15+U18
    19:00 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 21:00 Training U21/DIV2
    Training U21/DIV2
    20:00 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 21:00 – 22:30 Training DIV1
    Training DIV1
    21:00 – 22:30
    Herhaalt zich wekelijks
donderdag 4 mei
  • 18:30 – 19:30 Training U18+U21
    Training U18+U21
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Training U18+U21
    Training U18+U21
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Training REC
    Training REC
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 5 mei
  • 22:00 – 23:30 Training DIV1
    Training DIV1
    22:00 – 23:30
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 6 mei
  • 09:00 – 10:00 S2S kids beginners
    S2S kids beginners
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:00 S2S kids beginners
    S2S kids beginners
    10:00 – 11:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:00 S2S volw beginners
    S2S volw beginners
    10:00 – 11:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 11:00 – 12:00 Training U8+U10
    Training U8+U10
    11:00 – 12:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 13:00 S2S kids gevorderd
    S2S kids gevorderd
    12:00 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 13:00 S2S volw gevorderd
    S2S volw gevorderd
    12:00 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 13:00 – 14:00 Training U12
    Training U12
    13:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 14:00 – 15:00 Training U15
    Training U15
    14:00 – 15:00
    Herhaalt zich wekelijks
zondag 7 mei
maandag 8 mei
dinsdag 9 mei
woensdag 10 mei
  • 18:00 – 19:00 Training U12+U14
    Training U12+U14
    18:00 – 19:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 19:00 Training U12+U14
    Training U12+U14
    18:00 – 19:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:00 Training U15+U18
    Training U15+U18
    19:00 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:00 Training U15+U18
    Training U15+U18
    19:00 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 21:00 Training U21/DIV2
    Training U21/DIV2
    20:00 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 21:00 – 22:30 Training DIV1
    Training DIV1
    21:00 – 22:30
    Herhaalt zich wekelijks
donderdag 11 mei
  • 18:30 – 19:30 Training U18+U21
    Training U18+U21
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Training U18+U21
    Training U18+U21
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Training REC
    Training REC
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 12 mei
  • 22:00 – 23:30 Training DIV1
    Training DIV1
    22:00 – 23:30
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 13 mei
  • 09:00 – 10:00 S2S kids beginners
    S2S kids beginners
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:00 S2S kids beginners
    S2S kids beginners
    10:00 – 11:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:00 S2S volw beginners
    S2S volw beginners
    10:00 – 11:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 11:00 – 12:00 Training U8+U10
    Training U8+U10
    11:00 – 12:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 13:00 S2S kids gevorderd
    S2S kids gevorderd
    12:00 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 13:00 S2S volw gevorderd
    S2S volw gevorderd
    12:00 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 13:00 – 14:00 Training U12
    Training U12
    13:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 14:00 – 15:00 Training U15
    Training U15
    14:00 – 15:00
    Herhaalt zich wekelijks
zondag 14 mei
maandag 15 mei
dinsdag 16 mei
woensdag 17 mei
  • 18:00 – 19:00 Training U12+U14
    Training U12+U14
    18:00 – 19:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 19:00 Training U12+U14
    Training U12+U14
    18:00 – 19:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:00 Training U15+U18
    Training U15+U18
    19:00 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:00 Training U15+U18
    Training U15+U18
    19:00 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 21:00 Training U21/DIV2
    Training U21/DIV2
    20:00 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 21:00 – 22:30 Training DIV1
    Training DIV1
    21:00 – 22:30
    Herhaalt zich wekelijks
donderdag 18 mei
  • 18:30 – 19:30 Training U18+U21
    Training U18+U21
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Training U18+U21
    Training U18+U21
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Training REC
    Training REC
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 19 mei
  • 22:00 – 23:30 Training DIV1
    Training DIV1
    22:00 – 23:30
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 20 mei
  • 09:00 – 10:00 S2S kids beginners
    S2S kids beginners
    09:00 – 10:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:00 S2S kids beginners
    S2S kids beginners
    10:00 – 11:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 10:00 – 11:00 S2S volw beginners
    S2S volw beginners
    10:00 – 11:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 11:00 – 12:00 Training U8+U10
    Training U8+U10
    11:00 – 12:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 13:00 S2S kids gevorderd
    S2S kids gevorderd
    12:00 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 13:00 S2S volw gevorderd
    S2S volw gevorderd
    12:00 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 13:00 – 14:00 Training U12
    Training U12
    13:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 14:00 – 15:00 Training U15
    Training U15
    14:00 – 15:00
    Herhaalt zich wekelijks
zondag 21 mei
maandag 22 mei
dinsdag 23 mei
woensdag 24 mei
  • 18:00 – 19:00 Training U12+U14
    Training U12+U14
    18:00 – 19:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 19:00 Training U12+U14
    Training U12+U14
    18:00 – 19:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:00 Training U15+U18
    Training U15+U18
    19:00 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:00 Training U15+U18
    Training U15+U18
    19:00 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 21:00 Training U21/DIV2
    Training U21/DIV2
    20:00 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 21:00 – 22:30 Training DIV1
    Training DIV1
    21:00 – 22:30
    Herhaalt zich wekelijks
donderdag 25 mei
  • 18:30 – 19:30 Training U18+U21
    Training U18+U21
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:30 – 19:30 Training U18+U21
    Training U18+U21
    18:30 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Training REC
    Training REC
    19:30 – 21:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 26 mei
  • 22:00 – 23:30 Training DIV1
    Training DIV1
    22:00 – 23:30
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 27 mei
  • 09:00 – 22:00 Seizoensafsluit?
zondag 28 mei
maandag 29 mei
dinsdag 30 mei
woensdag 31 mei

Juni 2023

maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
donderdag 1 juni
vrijdag 2 juni
zaterdag 3 juni
zondag 4 juni
maandag 5 juni
dinsdag 6 juni
woensdag 7 juni
donderdag 8 juni
vrijdag 9 juni
zaterdag 10 juni
zondag 11 juni
maandag 12 juni
dinsdag 13 juni
woensdag 14 juni
donderdag 15 juni
vrijdag 16 juni
zaterdag 17 juni
zondag 18 juni
maandag 19 juni
dinsdag 20 juni
woensdag 21 juni
donderdag 22 juni
vrijdag 23 juni
zaterdag 24 juni
zondag 25 juni
maandag 26 juni
dinsdag 27 juni
woensdag 28 juni
donderdag 29 juni
vrijdag 30 juni

Geen evenementen.

Juli 2023

maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
zaterdag 1 juli
zondag 2 juli
maandag 3 juli
dinsdag 4 juli
woensdag 5 juli
donderdag 6 juli
vrijdag 7 juli
zaterdag 8 juli
zondag 9 juli
maandag 10 juli
dinsdag 11 juli
woensdag 12 juli
donderdag 13 juli
vrijdag 14 juli
zaterdag 15 juli
zondag 16 juli
maandag 17 juli
dinsdag 18 juli
woensdag 19 juli
donderdag 20 juli
vrijdag 21 juli
zaterdag 22 juli
zondag 23 juli
maandag 24 juli
dinsdag 25 juli
woensdag 26 juli
donderdag 27 juli
vrijdag 28 juli
zaterdag 29 juli
zondag 30 juli
maandag 31 juli

Geen evenementen.

Augustus 2023

maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
dinsdag 1 augustus
woensdag 2 augustus
donderdag 3 augustus
vrijdag 4 augustus
zaterdag 5 augustus
zondag 6 augustus
maandag 7 augustus
dinsdag 8 augustus
woensdag 9 augustus
donderdag 10 augustus
vrijdag 11 augustus
zaterdag 12 augustus
zondag 13 augustus
maandag 14 augustus
dinsdag 15 augustus
woensdag 16 augustus
donderdag 17 augustus
vrijdag 18 augustus
zaterdag 19 augustus
zondag 20 augustus
maandag 21 augustus
dinsdag 22 augustus
woensdag 23 augustus
donderdag 24 augustus
vrijdag 25 augustus
zaterdag 26 augustus
zondag 27 augustus
maandag 28 augustus
dinsdag 29 augustus
woensdag 30 augustus
donderdag 31 augustus

Geen evenementen.

September 2023

maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
vrijdag 1 september
zaterdag 2 september
zondag 3 september
maandag 4 september
dinsdag 5 september
woensdag 6 september
donderdag 7 september
vrijdag 8 september
zaterdag 9 september
zondag 10 september
maandag 11 september
dinsdag 12 september
woensdag 13 september
donderdag 14 september
vrijdag 15 september
zaterdag 16 september
zondag 17 september
maandag 18 september
dinsdag 19 september
woensdag 20 september
donderdag 21 september
vrijdag 22 september
zaterdag 23 september
zondag 24 september
maandag 25 september
dinsdag 26 september
woensdag 27 september
donderdag 28 september
vrijdag 29 september
zaterdag 30 september

Geen evenementen.